Çalışmalar ve Hizmetler

BAK AGM sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken aynı zamanda müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda projelerini şekillendirmektedir. BAK AGM müşterilerine ürün geliştirme, inovasyon, uygulama, üretim verimlilik, değer mühendisliği ve tasarruf projeleri, ambalaj eğitimi vb. konularında teknik destek sağlarken; gündeme gelen ihtiyaç ve önerileri ince ayrıntılarıyla değerlendirmeye alıp çözümlemektedir.

Proaktif çözümler için çalışan BAK AGM, çalışmalarında iş ortaklarıyla güçlü bir iletişim ağı sağlamakta; hammadde, makine, ürün veya üretim yöntemi içinde ortaya çıkan her fikri ve öneriyi güçlü iletişim ağı sayesinde geliştirmektedir. Kongre ve seminerlere akademik yayınları ile katılım gösteren BAK AGM; yurt içi/yurt dışı üniversiteler, enstitüler ve araştırma merkezleri ile iş birlikleri yapmakta ve aynı zamanda

  • TÜBİTAK
  • Horizon2020
  • GreenDeal

programlarında ulusal/uluslararası projeleri ile aktif rol almaktadır.

BAK AGM, gerçekleştirdiği laboratuvar, akademik ve proje çalışmaları sonucu ortaya çıkan yeni ürün ve hizmetlerini, marka ve patentler ile tescilleyerek koruma altına almaktadır. Bunun yanı sıra BAK AGM tarafından yapılan çalışmaların bazıları ödüllendirilmiştir. (Ambalaj Ay Yıldızları)