Sürdürülebilir Üretim

Bakioğlu Grubu olarak, Grup Şirketleri'nin enerji ihtiyacını yenilenebilir kaynaklardan sağlanmasını teşvik etmekteyiz. Bu doğrultuda şirketlerin kendi elektrik ihtiyacını güneş enerjisinden elde etmelerini sağlayacak yatırımları ve satın aldığımız elektrik enerjisinin “I-REC Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikası (International Renewable Energy Certificate Standard (IRECS) sahibi yenilenebilir kaynaklarla üretim yapan servis enerji ve emisyon yönetimi sağlayıcılardan tedarik edilmesini sağlamaktayız. Bak Ambalaj olarak elektrik enerjisi ihtiyacını “I-REC Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikası (International Renewable Energy Certificate Standard (IRECS) sahibi yenilenebilir kaynaklarla üretim yapan servis sağlayıcılarından karşılamaktayız.

Sürdürülebilir Ürünler

Sürdürülebilir gelecek için, sürdürülebilir ürünler!

Bak Ambalaj, Reborn Ürün Ailesi ile birden fazla sürdürülebilirlik seçeneği geliştirmekte ve daha sürdürülebilir ambalaj çözümleri sunmaktadır. 

Reborn Ürün Ailesi’nin Ambalajları, AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen, uzun raf ömrü için yüksek bariyer özelliğine sahip %100 geri dönüştürülebilir ambalajlardır.

Politikalar&Yönetim Sistemi Sertifikaları

Politikalar için tıklayınız.

Sertifikalar için tıklayınız.